Hemen Teklif Al
  • Adres : Oğuzlar Mah. 1393. Cadde No : 7/A Çankaya / Ankara
  • Telefon
    0312 285 72 59
  • E-Posta
    info@basakevyemekleri.com

Başak Ev Yemekleri

Sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi ilke edinmiş, Başak Ev Yemekleri 15 yılı aşkın bilgi birikimi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sektör tecrübesini, Ankara’da birçok kurum ve kuruluşların yemek hizmetlerini karşılamak konusunda, yapmış olduğu çalışmalara borçludur. 2005 yılı itibariyle sadece tavsiye anlamında yol göstericilik görevini üstlenmiş, 2009 yılından itibaren de reel olarak yemek sektörü hakkında edinmiş olduğu, tecrübeleri paylaşma yoluna gitmiştir.

Biz Başak Ev Yemekleri olarak, insan hayatının çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu düşünce ile insan hayatının devamı ve sürekliliği için üretimden, dağıtım birimine kadar tüm birimlerimizde kati bir ciddiyet içerisinde sorumluluğun gereğini uygulayıp, sürekliliğini sağlamaktayız.
Amacımız büyük, küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşların sağlıklı, besleyici, insan sağlığını olumlu yönde etkileyen yemeklerimizi, insan sağlığına yararlı vitamin, mineral ve protein şeklinde sunmaktır.

Başak ev Yemekleri olarak yemek hizmetlerine olumlu katkılar sağlamayı amaçlayan ar-ge birimimiz, konusunda uzman ve eğitim seviyesi yüksek ekibimiz ile sizler için güvenilir ürünler ve hizmetler oluşturmaktayız.
Bununla birlikte biz diyoruz ki, “Pişirdiğimiz her türlü yemeğe sevgimizi ve dostluğumuzu katıyoruz”

Başak Ev Yemekleri olarak müşterilerimize ve diğer insanlara katkıda bulunmayı hedefleyerek hazırladığımız menülerimiz ile sizlere yapabileceğimiz en küçük hizmet bizleri onurlandıracaktır.

Sağlıklı yarınlar…