Hemen Teklif Al
  • Adres : Oğuzlar Mah. 1393. Cadde No : 7/A Çankaya / Ankara
  • Telefon
    0312 285 72 59
  • E-Posta
    info@basakevyemekleri.com

Şirket ve kuruluşlarınız için sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun esnek ve cazip günlük catering  yemek hizmetini Ankara'nın her noktasına sizin belirlediğiniz saat aralığında hızlı ve sıcak bir şekilde ulaştırmaktayız.


Daha önce bir çok catering yemek şirketi ile çalıştınız ve memnun kalmadınız mı ? yada aldığınız hizmet beklentilerinizin çok mu gerisinde kaldı ? O halde Başak Ev Yemekleri sizin bu konu da bundan sonra ki süreç de rahat ve kaygısız olmanızı sağlayacaktır. Çünkü müşteri memnuniyeti ve kalite bizim için asla ödün verilemeyecek önceliklerimiz arasındadır. Başak Ev Yemekleri olarak kalite, hijyen ve damak zevkinden asla ödün vermeden günlük taze sebze, meyve ve 1. sınıf mutfak malzemeleri ile işinin ehli eğitimli mutfak personelimiz ile hizmet vermekteyiz. 

Elbette bunu bize 1 gün öncesinden bildirerek dilediğiniz zaman aralığında yemek hizmetinizi alabilirsiniz.

Ankara merkezinde yer alan bütün ilçelere catering yemek hizmeti vermekteyiz.

Tabi ki fakat bunun için öncesin de bize bunun için bilgi vermeniz gerekmektedir.

Aylık yemek menülerimiz bünyemiz de çalışmakta olan gıda mühendisimiz tarafından günlük / haftalık kalori ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Günlük Taze ve Sıcak yemek konusunda problem mi yaşıyorsunuz ? Daha önce hizmet aldığınız yerlerden istediğiniz kalite ve hijyen de hizmet alamadınız mı ? O halde hemen formu doldurarak bize ulaşın. Operatörlerimiz en kısa süre içerisinde size dönerek sizin için en uygun imkanları sizin için sunucaktır.