Hemen Teklif Al
  • Adres : Oğuzlar Mah. 1393. Cadde No : 7/A Çankaya / Ankara
  • Telefon
    0312 285 72 59
  • E-Posta
    info@basakevyemekleri.com

Firmanızın istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sizin için en uygun olan yemek hizmetini sizlere sunabilmekteyiz. Bu kapsam da İhtiyaç ve isteklerinizi bize bildirdiğiniz takdir de size en uygun yemek hizmetini sağlayabilmekteyiz.


Özel günlerinizde, Davetleriniz de, Kokteyller de ya da bunların dışında iş yerinizin sürekli değişken olan günlük mevcudu yemek konusun da size sıkıntı mı çıkartıyor ? Bu tür durumlar da Başak Ev Yemekleri olarak size en kaliteli ve ihtiyaçlarına yönelik olarak çözümler sunabilmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan Teklif Formu üzerinden ya da Telefon ile bize ulaşarak isteklerinizi yada beklentilerinizi bize bildirmektir. 

Özel davetleriniz de ihtiyaç ve isteklerinize yönelik olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bunun için tek yapmanız gereken şey aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile ya da telefon ile bize ulaşarak bilgi almak.

Elbette düğün v.b organizasyonlar için de hizmet vermekteyiz. Yalnızca yemek hizmeti almak istediğiniz kişi sayısını bize bildirmeniz yeterlidir.

Ankara merkez de bulunan bütün ilçelere hizmet vermekteyiz.

Yemeklerimiz özel hazneli servis araçlarımız ile sıcak bir şekilde bozulmadan sizlere ulaştırılmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Günlük Taze ve Sıcak yemek konusunda problem mi yaşıyorsunuz ? Daha önce hizmet aldığınız yerlerden istediğiniz kalite ve hijyen de hizmet alamadınız mı ? O halde hemen formu doldurarak bize ulaşın. Operatörlerimiz en kısa süre içerisinde size dönerek sizin için en uygun imkanları sizin için sunucaktır.