Hemen Teklif Al
  • Adres : Oğuzlar Mah. 1393. Cadde No : 7/A Çankaya / Ankara
  • Telefon
    0312 285 72 59
  • E-Posta
    info@basakevyemekleri.com

İyi başlayıp sonradan bozulan yemek kalitesinden mi şikâyetçisiniz!.


Yemek firması enflasyonunun  yaşandığı günümüzde maalesef doğru yemek firmasının bulunması ve lezzet kalitesinin düşmediği bir hizmet almak günden güne zorlaşmaktadır. Özellikle taşıma yöntemi ile alınan yemek hizmeti, yemeğin pişirildiği zaman aralığı, yemeğin taşındığı mesafe, taşıma süresi, taşıma ve muhafaza koşulları gibi bir çok önemli husus içermektedir.

Tüm enerjisini yemek firması incelemelerine harcayan Başak Ev Yemekleri, sektörde bulunan yemek firmalarını çok iyi tanımakta ve bilgi birikimini müşterileri ile paylaşıp,  yemek hizmetinin sorunsuz ve kalite düşüşü olmadan yapılmasını sağlatmaktadır.

Başak Ev Yemekleri, çalışanların gün içersinde en önemli sosyal imkanı olan yemek ihtiyacının, motivasyon ve verimlilik açısından ne kadar önemli olduğunun farkında olup, çözümlerini de bu bilinç içersinde üretmektedir.

Başak Ev Yemekleri, firma personel sayısının çokluğuna değil, vermiş olduğu hizmete önem vermektedir. Çalışan sayınız ne olursa olsun Başak Ev Yemekleri hizmet vermek için hazırdır.

Başak Ev Yemekleri,  getirmiş olduğu sistemsel avantajlar sayesinde en doğru yemek hizmetini sizlerle buluşturuyor.

.

Çalışan sayınız ne olursa olsun Başak Ev Yemekleri hizmet vermek için hazırdır.

Çünkü bizim için sizin alacağınız hizmetinizden doğacak memnuniyet herşeyin önünde gelmektedir.

Başak Ev Yemekleri ekipleri  ; Yemeğiniz her zaman sizin arzu ettiğiniz saat aralığında teslim etmek adına çabalamaktadır.

Ve hiç bir zaman alacağınız hizmetten teredüttünüz olmaz

Hemen Teklif Alın

Günlük Taze ve Sıcak yemek konusunda problem mi yaşıyorsunuz ? Daha önce hizmet aldığınız yerlerden istediğiniz kalite ve hijyen de hizmet alamadınız mı ? O halde hemen formu doldurarak bize ulaşın. Operatörlerimiz en kısa süre içerisinde size dönerek sizin için en uygun imkanları sizin için sunucaktır.